Mop do szczotek DesignNation oraz D 330 marki Wessel Werk

21.08.2019

Szczotka DesignNation marki Wessel Werk charakteryzuje się bardzo płaskim wyglądem, zaś jej opatentowane szczotki są przystosowane do zbierania włosów czy sierści dzięki temu, że szczotki zostały wykonane z drobnego włosia. To urządzenie posiada miękkie kółka, a także boczne rolki prowadzące, które znacząco ułatwiają użytkowanie. Poza tym DesignNation ma elastyczny odbojnik do mebli, aby chronić je przed uderzeniami i zarysowaniem. Szczotka przeznaczona jest do każdego rodzaju podłóg - zarówno twardych jak i do dywanów czy wykładzin. To urządzenie można używać zarówno na sucho jak i na mokro.

Szczotka z podwójnym przegubem Wessel Werk D 330 jest przeznaczona głównie do podłóg twardych. Posiada optymalną ruchowość TURN&CLEAN, która jest możliwa dzięki zastosowaniu przegubu kardana. W zestawie znajduje się nakładka CA330 która po założeniu pozwala na użytkowanie szczotki na dywanach i wykładzinach. Szczotka ma dużą szerokość roboczą, zaś włosie jest naturalne, a to umożliwia delikatne czyszczenie i usuwanie zanieczyszczeń znajdujących się na twardych podłożach. Zastosowanie włosia naturalnego niweluje elektryzowanie się, czyli zbieranie się na szczotce ładunku elektrostatycznego i tym samym przyczepianie się do niej drobin brudu.

Mop, który jest przydatnym dodatkiem do wyżej wymienionych szczotek, to gwarancja czystej podłogi bez smug i plam. Posprząta wszystkie śladów stóp, czy plamy po kawie już podczas odkurzania. Dzięki temu dodatkowi ssawka staje się wielofunkcyjna, czyli jednocześnie wyciera i odkurza podłogę. Sprzątać można na suchej lub wilgotnej powierzchni z odkurzaczami sprzątającymi na sucho, ale jest także możliwość sprzątania na mokro, lecz tylko przy użyciu specjalnych odkurzaczy przeznaczonych do sprzątania na mokrych powierzchniach. Mop jest wytrzymały, a także łatwy w czyszczeniu, zaś jego frędzle świetnie sprawdzają się do tego, aby wyczyścić narożniki. Podczas takiego odkurzania można naprawdę pozbyć się mnóstwa plam i zabrudzeń.

+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl