Aktualności

Nowa kaseta gniazda Retraflex II

17.09.2019
Retraflex to nazwa systemu węża chowanego w ścianie stosowanego w instalacjach centralnego odkurzania. System ten jest dość wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą nosić węża ssącego po całym domu lub z piętra na piętro, a jego działanie jest bardzo proste - wystarczy wyciągnąć wąż ssący z gniazdka w ścianie i od razu można przystąpić do pracy.
Czytaj więcej

Mop do szczotek DesignNation oraz D 330 marki Wessel Werk

21.08.2019
Sprzątanie dla większości osób wydaje się bardzo uciążliwą czynnością. Jest to zrozumiałe, gdy korzysta się wyłącznie z tradycyjnych metod. Związane jest to z wykonywaniem wszystkiego ręcznie, co oznacza poświęcenie większej ilości czasu i energii. Na szczęście nowoczesne rozwiązania pozwalają nam z łatwością tego uniknąć. Co ważne wiele z nich umożliwia wykonywanie kilku czynności jednocześnie. W zakresie odkurzania i wycierania polecamy mopa do szczotek DesignNation oraz D 330 marki Wessel Werk.
Czytaj więcej

Nowość - narzędzie do czyszczenia szczotek Wessel Werk

24.07.2019
Nowość - narzędzie do czyszczenia szczotek
Czytaj więcej

Szczotka do zwierząt Wessel Werk

15.07.2019
Nowość w Polsce - szczotka do czesania zwierząt od firmy Wessel Werk.
Czytaj więcej

Nowy sklep Variovac!

11.07.2019
Zapraszamy do zakupów w nowym sklepie Variovac Polska!
Czytaj więcej

Szczotki Wessel Werk już w Polsce

Miło nam poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do naszej oferty wysokiej jakości szczotki i akcesoria niemieckiej firmy Wessel-Werk.
Czytaj więcej

System węża chowanego w ścianie

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wprowadzeniu na rynek polski nowej grupy produktów, które sprawią że sprzątanie odkurzaczem centralnym będzie jeszcze wygodniejsze niż do tej pory.
Czytaj więcej
+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl