Aktualności

Instalacja z polipropylenu

21.01.2020
Instalacja z polipropylenu pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek przeznaczony na montaż instalacji ssącej, co przekłada się na efektywność pracy całego zespołu.
Czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku!

31.12.2019
Naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom życzymy samych sukcesów.
Czytaj więcej

Wprowadzamy nowy rodzaj ssawek - ClickBrush od Wessel Werk

21.11.2019
ClickBrush jest modułowym systemem szczotek. Bazę, czyli szczotkę do tapicerki, można bez problemu łączyć z rozmaitymi adapterami. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie - świetnie sprawdzają się w czyszczeniu na mokro, sucho lub do tapicerki, dywanów, twardych podłóg oraz detali.
Czytaj więcej

Nowa kaseta gniazda Retraflex II

17.09.2019
Retraflex to nazwa systemu węża chowanego w ścianie stosowanego w instalacjach centralnego odkurzania. System ten jest dość wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą nosić węża ssącego po całym domu lub z piętra na piętro, a jego działanie jest bardzo proste - wystarczy wyciągnąć wąż ssący z gniazdka w ścianie i od razu można przystąpić do pracy.
Czytaj więcej

Mop do szczotek DesignNation oraz D 330 marki Wessel Werk

21.08.2019
Sprzątanie dla większości osób wydaje się bardzo uciążliwą czynnością. Jest to zrozumiałe, gdy korzysta się wyłącznie z tradycyjnych metod. Związane jest to z wykonywaniem wszystkiego ręcznie, co oznacza poświęcenie większej ilości czasu i energii. Na szczęście nowoczesne rozwiązania pozwalają nam z łatwością tego uniknąć. Co ważne wiele z nich umożliwia wykonywanie kilku czynności jednocześnie. W zakresie odkurzania i wycierania polecamy mopa do szczotek DesignNation oraz D 330 marki Wessel Werk.
Czytaj więcej

Nowość - narzędzie do czyszczenia szczotek Wessel Werk

24.07.2019
Nowość - narzędzie do czyszczenia szczotek
Czytaj więcej

Szczotka do zwierząt Wessel Werk

15.07.2019
Nowość w Polsce - szczotka do czesania zwierząt od firmy Wessel Werk.
Czytaj więcej

Nowy sklep Variovac!

11.07.2019
Zapraszamy do zakupów w nowym sklepie Variovac Polska!
Czytaj więcej

Szczotki Wessel Werk już w Polsce

Miło nam poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do naszej oferty wysokiej jakości szczotki i akcesoria niemieckiej firmy Wessel-Werk.
Czytaj więcej

System węża chowanego w ścianie

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wprowadzeniu na rynek polski nowej grupy produktów, które sprawią że sprzątanie odkurzaczem centralnym będzie jeszcze wygodniejsze niż do tej pory.
Czytaj więcej
+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl