Aktualności

Najlepsze szczotki i ssawki Wessel Werk dla Twojego auta

27.07.2021
Dbanie o samochód nie ogranicza się tylko do regularnych wizyt u mechanika oraz na myjni samochodowej – należy zadbać również o jego wnętrze, ponieważ czysty samochód jest wizytówką kierowcy.
Czytaj więcej

Czym się różni system Retraflex I od Retraflex II?

30.06.2021
System Retraflex I to system węża chowanego, który umożliwia przechowywanie węża w ścianie oraz użycie go natychmiast, w razie potrzeby. Producent tego systemu postanowił wprowadzić na rynek nową generację tego systemu – Retraflex II. Czym się ona różni od poprzedniej generacji?
Czytaj więcej

Dodatek do odkurzacza centralnego – separator popiołu

31.05.2021
Oczywistym jest, że przyjemniej jest odpoczywać, kiedy wokół jest czysto oraz panuje porządek. Miło jest również wtedy napalić w kominku, aby jego ciepło i przyjemne dźwięki dodatkowo nas relaksowały.
Czytaj więcej

Zwijacz Leo Twist od Leovac

21.04.2021
Zadbany wąż ssący umożliwia sprawne i dokładne posprzątanie całego domu. Warto o niego dbać, aby służył przed długie lata. Często jednak przechowywany jest nieprawidłowo, co może doprowadzić do jego uszkodzenia. Z braku czasu, zamiast nawinąć go na przeznaczony do tego kosz na akcesoria, użytkownicy zostawiają go rozwiniętego w całym domu, lub niedbale zwiniętego na podłodze, przez co przez nieuwagę może on zostać podeptany lub skręcony, a przewód zasilający w wężu może zostać przerwany. Z pomocą przychodzi Leo Twist od firmy Leovac.
Czytaj więcej

Filtry Variovac

31.03.2021
Można powiedzieć, że filtr jest jednym z najważniejszych elementów odkurzacza. Bez niego silnik przestałby pracować, gdyż brud i inne elementy, które zasysamy do instalacji, mogłyby go uszkodzić, a tym samym unieruchomić całą jednostkę. Zadbany filtr gwarantuje długą i bezproblemową pracę urządzenia.
Czytaj więcej

Sprawdź co dostajesz wraz z jednostką Variovac!

24.02.2021
Kupując odkurzacz Variovac, w skład dostawy nie wchodzi jedynie jednostka, ale też różne akcesoria. Znajdują się wśród nich elementy montażowe oraz eksploatacyjne, które możesz, ale też nie musisz, potrzebować.
Czytaj więcej

Produkty Karcher

13.07.2020
Nasz sklep Variovac Polska postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzyć swój asortyment o wybrane produkty Karcher.
Czytaj więcej

Zwijacz na wąż ssący Twist

04.06.2020
Ręczny zwijacz Twist to akcesorium służące do łatwego przechowywania węża ssącego. Stanowi on doskonałą alternatywę dla standardowego kosza na wąż, rurę teleskopową oraz ssawki Variovac.
Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

10.04.2020
Dużo zdrowia od całego zespołu Variovac Polska!
Czytaj więcej

Zestaw promocyjny Variovac w Budujemy dom

18.03.2020
W marcowym wydaniu magazynu Budujemy dom ukazał się zestaw promocyjny Variovac z odkurzaczem i akcesoriami. W jego skład wchodzi: odkurzacz centralny VARIOVAC Premium 180, wąż ssacy Power Control 9 m, szczotka dwufunkcyjna RD296 od Wessel Werk, rura teleskopowa ze stali szlachetnej, kosz na wąż i akcesoria, 3-częściowy zestaw ClickBrush od Wessel Werk i GRATIS szczotka ClipBrush od Wessel Werk.
Czytaj więcej
+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl