Aktualności

Filtry Variovac

31.03.2021
Można powiedzieć, że filtr jest jednym z najważniejszych elementów odkurzacza. Bez niego silnik przestałby pracować, gdyż brud i inne elementy, które zasysamy do instalacji, mogłyby go uszkodzić, a tym samym unieruchomić całą jednostkę. Zadbany filtr gwarantuje długą i bezproblemową pracę urządzenia.
Czytaj więcej

Sprawdź co dostajesz wraz z jednostką Variovac!

24.02.2021
Kupując odkurzacz Variovac, w skład dostawy nie wchodzi jedynie jednostka, ale też różne akcesoria. Znajdują się wśród nich elementy montażowe oraz eksploatacyjne, które możesz, ale też nie musisz, potrzebować.
Czytaj więcej

Produkty Karcher

13.07.2020
Nasz sklep Variovac Polska postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzyć swój asortyment o wybrane produkty Karcher.
Czytaj więcej

Zwijacz na wąż ssący Twist

04.06.2020
Ręczny zwijacz Twist to akcesorium służące do łatwego przechowywania węża ssącego. Stanowi on doskonałą alternatywę dla standardowego kosza na wąż, rurę teleskopową oraz ssawki Variovac.
Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

10.04.2020
Dużo zdrowia od całego zespołu Variovac Polska!
Czytaj więcej

Zestaw promocyjny Variovac w Budujemy dom

18.03.2020
W marcowym wydaniu magazynu Budujemy dom ukazał się zestaw promocyjny Variovac z odkurzaczem i akcesoriami. W jego skład wchodzi: odkurzacz centralny VARIOVAC Premium 180, wąż ssacy Power Control 9 m, szczotka dwufunkcyjna RD296 od Wessel Werk, rura teleskopowa ze stali szlachetnej, kosz na wąż i akcesoria, 3-częściowy zestaw ClickBrush od Wessel Werk i GRATIS szczotka ClipBrush od Wessel Werk.
Czytaj więcej

Instalacja z polipropylenu

21.01.2020
Instalacja z polipropylenu pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek przeznaczony na montaż instalacji ssącej, co przekłada się na efektywność pracy całego zespołu.
Czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku!

31.12.2019
Naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom życzymy samych sukcesów.
Czytaj więcej

Wprowadzamy nowy rodzaj ssawek - ClickBrush od Wessel Werk

21.11.2019
ClickBrush jest modułowym systemem szczotek. Bazę, czyli szczotkę do tapicerki, można bez problemu łączyć z rozmaitymi adapterami. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie - świetnie sprawdzają się w czyszczeniu na mokro, sucho lub do tapicerki, dywanów, twardych podłóg oraz detali.
Czytaj więcej

Nowa kaseta gniazda Retraflex II

17.09.2019
Retraflex to nazwa systemu węża chowanego w ścianie stosowanego w instalacjach centralnego odkurzania. System ten jest dość wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą nosić węża ssącego po całym domu lub z piętra na piętro, a jego działanie jest bardzo proste - wystarczy wyciągnąć wąż ssący z gniazdka w ścianie i od razu można przystąpić do pracy.
Czytaj więcej
+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl