Sprawdź co dostajesz wraz z jednostką Variovac!

24.02.2021

Kupując odkurzacz Variovac, w skład dostawy nie wchodzi jedynie jednostka, ale też różne akcesoria. Znajdują się wśród nich elementy montażowe oraz eksploatacyjne, które możesz, ale też nie musisz, potrzebować.

Najważniejszym elementem dostawy jest zestaw montażowy jednostki. W jego skład wchodzi uchwyt oraz kołki. Gwarantuje on stabilność jednostki oraz pewność, że utrzyma on ciężar odkurzacza zawieszonego na ścianie w pomieszczeniu gospodarczym lub garażu.

Kolejnym przydatnym elementem jest kratka wyrzutu. Montuje się ją na elewacji domu, a jej zadaniem jest estetyczne zakończenie rury wyrzutowej oraz zabezpieczenie instalacji przed dostaniem się do niej niepożądanych rzeczy. Standardowo kratka wchodząca w skład dostawy jest biała.

W zestawie znajduje się też gniazdo techniczne oraz gumowa mufa. Ich montaż jest zalecany, ponieważ umożliwia to sprzątanie pomieszczenia, w którym znajduje się jednostka bez konieczności instalacji dodatkowego gniazda ssącego. Dodatkowo ułatwia to, w razie zatoru, pracę serwisantom w diagnozie lub udrożnieniu instalacji.

Ostatnim elementem są worki do koszy na śmieci. Dodawane są one do wszystkich jednostek Premium, co oznacza, że nie znajdziemy ich w zakresie dostawy jednostek Classic. Trzy worki, trzy rozpinacze (czyli tekturowe obejmy zabezpieczające worki przed zniekształceniem) oraz trzy klipsy (których zadaniem jest utrzymanie worka w miejscu) w zależności od częstotliwości sprzątania, wystarczą na kilka miesięcy używania jednostki Variovac.

+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl