Szczotka do zwierząt Wessel Werk

15.07.2019

Wiele osób zwierzę domowe traktuje jak członka rodziny, czyli spędza z nim dużo czasu na zabawie, czy też może pochwalić się nim przed innymi. Oczywiście są to zupełnie naturalne odruchy, ale nie zmienia to faktu, że posiadanie pasa albo kota wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Bez wątpienia do jednych z podstawowych obowiązków należy dbanie o higienę swojego pupila. Dość częstą czynnością jaką trzeba wykonywać jest szczotkowanie. Aczkolwiek jeżeli robi się to zwykłą szczotką to należy liczyć się z tym, że w domu pojawią się niechciane kłęby włosów lub sierść. Na pewno Państwo nie będą musieli o to się martwić jeżeli zastosują PetBrush firmy Wessel-Werk.

Jest to szczotka, którą zaprojektowano w taki sposób, aby w czasie szczotkowania nastąpiło bezpośrednie zasysanie sierści, włosia i brudu. Dzięki temu czesanie pupila nie sprawia już najmniejszego problemu. PetBrush kształtem przypomina tradycyjną szczotkę, a to zaś sprawia, że jest łatwa w użyciu i poręczna. Razem z rączką ma około 20 centymetrów długości, zaś sama główka to jedynie 10 centymetrów. Ssawka zawiera elastyczne i miękkie wypustki o wysokiej jakości. To przyczynia się do tego, że sierść jest lekko wyczesywana oraz zwierzak może cieszyć się przyjemnym masażem. Poza tym jest duża możliwość ruchu i docierania nawet do najtrudniejszych miejsc. Dzieje się to za sprawą nie tylko niewielkiego rozmiaru, ale również wpływ ma na to obrotowa główka. PetBrush może być używana do psów lub kotów, które mają średniej długości lub krótkie futro. Warto podkreślić, że ta szczotka pasuje do każdego odkurzacza i jest mocowana od razu do węża ssącego. Samo jej połączenie wynosi zaledwie 32 mm. Łatwo się ją czyści oraz jej rozebranie nie jest niczym trudnym. Kolejnym jej atutem jest to, że można regulować siłę ssania i posiada jeszcze dodatkowy regulator powietrza. Poza tym do szczotki został dołączony uniwersalny adapter o wielkości 32-35 mm. Nabędą ją Państwo online w Variovac Polska za jedyne 74 złote plus koszty przesyłki, można również odebrać osobiście bez innych opłat. Ta firma ma duże doświadczenie i dostarcza produkty najwyższej jakości. Na rynku istnieje już od 25 lat i jej specjalnością jest produkcja systemów centralnego odkurzania.

Jak widać szczotka PetBrush oferowana przez Variovac Polska z siedzibą w miejscowości Kórnik wyróżnia się dużą funkcjonalnością oraz łatwością w użyciu. Poza tym świetnie się prezentuje. Jest czarna z jasno zielonymi wypustkami i choć przypomina tradycyjną szczotkę to nie brak jej również nowoczesnego designu. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

+48 61 81 95 000 info|variovac-polska.pl| |info|variovac-polska.pl